Bezpečnostní, termoizolační a protisluneční fólie od profesionálů

Firma Autoskla-fólie Binek z Trutnova a její zaměstnanci mají dlouholeté odborné zkušenosti s instalací fólií na skla automobilů, ale i zemědělské a stavební techniky. Jsou též odborníky na aplikaci bezpečnostních, termoizolačních a protislunečních fólií na okna a dveře domů, bytů a administrativních budov.

Pro svou práci používají kvalitní sputterované fólie na skla Vašeho automobilu, které Vám zaručí soukromí uvnitř vozu, děti a zvířata spolehlivě ochrání před slunečními paprsky a znatelně sníží teplotu uvnitř vozu. Potencionální zloděj díky fólii nevidí dovnitř vašeho vozu, který je tak chráněn před případným vykradením. Fólie na skle zároveň zvyšuje jeho pevnost při případném pokusu o jeho rozbití.

Společnost Binek vlastní Osvědčení o odborné instalaci autofólií dle atestu MDS ČR. Fólie jsou homologovány Ministerstvem dopravy a všechna okna Vám po montáži opatří předepsaným atestem a zároveň vždy obdržíte Doklad o instalaci homologovaných fólií odborně způsobilou firmou. A jako správní profesionálové Vám fólie na skla nainstalují i bez nutnosti demontáže skel z vašeho vozu.

Pokud jste se již rozhodli pro instalaci okenních fólií, můžete si vybrat z těchto variant:

Termoizolační fólie – snižují nemalé náklady na vytápění až o desítky procent v závislosti na typu skla a zvolené fólii.

Bezpečnostní fólie – umožní vám získat slevu na pojištění vašeho domu. Používají se všude tam, kde je zvýšený pohyb osob a kde by mohlo hrozit poranění při případném rozbití skleněných ploch. Doma pak ochráníte především své děti.

Protisluneční fólie – citelně snižují teplotu a zajišťují vaše větší soukromí.

Okenní privátní průsvitné a současně neprůhledné fólie – levnější náhrada za pískované sklo. Slouží pro zneprůhlednění skleněných ploch, při zachování maximální možné propustnosti světla.

S důvěrou se na nás můžete obrátit a opřít se o naše dlouhodobé profesionální zkušenosti v oboru autoskel. Provádíme i veškeré možné opravy prasklin autoskel a výměnu předního skla vašich vozů.

Těšíme se na Vás.

Kontakt:

Michal Binek
Libušinka 468 (areál BERAN JIŘÍ, s.r.o.)

541 01 Trutnov

e-mail: autoskla@binek.cz
www.autoskla-folie.cz

tel.: 737 522 003Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.