I dobrá adresa pro virtuální kancelář prodává vaši firmu

Virtuální kancelář je fenoménem v posledních letech. Zjednodušuje podnikání a je výhodná jak pro OSVČ, tak i pro menší či větší firmy.  Firma virtualnikancelarepraha.cz nabízí řadu možností a výhod při zařizování virtuální kanceláře v Praze či Brně.

Virtuální kancelář Praha ušetří podnikateli či firmě nemalou částku za pronájem klasické kamenné kanceláře. Jen na provozních nákladech se dá ušetřit nemalá částka. Neplatíte za elektrickou energii, topení či kancelářské síly, které jsou nutné pro chod vašeho úřadu. To vše za vás obstará virtuální kancelář na velmi lukrativní adrese. Vedle dobré adresy můžete získat i řadu dalších výhod.

Na adrese, kterou vám naše firma poskytne, máte možnost využívat moderní prezentační techniku a spolu s místem pro konference či setkání s klienty. Jen je potřebné vše včas objednat, aby nedošlo ke kolizi termínu s jiným subjektem sídlícím se svou virtuální kanceláří ve stejné budově. Máte přidělenou asistentku s pražským telefonním číslem patřícímu pouze k vaší virtuální kanceláři. Asistentka se hlásí v ústředně jménem vaší firmy, a pokud ji dodáte i písemné oprávnění, může přejímat a uschovat pro vás i poštu – dopisy či balíky. O došlé zásilce pak budete informováni pomocí sms zprávy nebo na e-mailovou adresu.

V případě pronájmu jednací místnosti máte jednu hodinu v rámci služeb virtuální kanceláře zdarma. Další potom za mírný poplatek závisející na délce jednání. Nealkoholické občerstvení je v ceně vaší virtuální kanceláře či poplatku za pronájem.

Kolik zaplatíte za poskytnutí virtuální kanceláře v Praze nebo v Brně

Budete překvapeni částkou za pronájem virtuální kanceláře, které je několika násobně nižší než klasická kancelář v centru jednoho z těchto měst. Bližší informace o cenách i o službách virtuálních kanceláří se dovíte na webové stránce www.virtualnikancelarepraha.cz Můžete zde porovnat jednotlivé lokality, kde je nabídka k umístění virtuální kanceláře, služby, které budete potřebovat pro její chod, nebo popřípadě zvážit umístění virtuální kanceláře do jiného města – Brna. Samozřejmostí je i zápis do obchodního rejstříku, který pro vás v rámci služeb zajistíme, kvůli jednání na potřebných institucích.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.