Motorové segmentové postelové rošty


Motorové segmentové postelové rošty
s bodovým pružením. Rošty s podporou každého centimetru matrace.

Speciální segmentové talířové motorové lamelové rošty s polohováním pomocí dvou motorů, které zajistí nezávislé zvednutí hlavové a nožní části. Motorové rošty mají tři anatomické zóny, které podporují správné rozložení váhy těla na matraci. Motorové rošty mají konstrukci ložné plochy z pružných elementů (talířů), které jsou výkyvné ve třech směrech, jedině tak rošty zajistí bodové pružení po celé délce i šířce roštu s tisíci podpěrnými body. Dvě tuhosti talířů slouží pro dokonalé kopírování tlaku lidského těla, měkčí talíře v ramenní oblasti zajišťují správnou oporu páteři při poloze na boku a individuálně nastavitelné výztuhy v bederní oblasti zase zajišťují správnou oporu zad. Motorové rošty mají snadnou údržbu díky metalickému provedení, proto jsou motorové rošty vhodné i pro alergiky.

Další praktické a velmi užitečné funkce jsou: V době, kdy není motor v činnosti, se automaticky odpojí od elektrického proudu, jedině absence elektromagnetického pole vytváří příznivé podmínky pro zdravé spaní. A hlavně vybavením motorového roštu záložním zdrojem (9V baterie), který v případě výpadku elektrického proudu vrátí rošt do základní polohy.

Pořiďte si motorové rošty pod Vaše matrace a dopřejte si maximální odpočinek, který si zasloužíte. Pro pohodlné čtení nebo sledování televize už nebudete potřebovat polštáře navíc. A při bolesti zad, nemoci nebo pocitu únavy není nic příjemnějšího než udělat si pohodlí bez nutnosti vstávat z vyhřáté postele. Motorové rošty jsou určeny pro všechny generace.

Video  s rosty.cz<iframe width=“420″ height=“315″ src=“http://www.youtube.com/embed/q0ZCg9etnjY“ frameborder=“0″ allowfullscreen></iframe>Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.