Dopřejte si nevšední exotiku v Mexiku nebo na Bali!

Láká vás exotika nevšedních dálek? Máte rádi cestování a chcete objevovat nová místa? Pak je tento článek právě pro vás! Exotická dovolená láká stále více lidí a má mnoho příznivců také mezi Čechy. V tomto článku jsme si pro vás připravili informace o dvou méně známých, ale o to krásnějších a osobitějších, exotických lokalitách – Bali a Mexiku. Obě tyto lokality jsou velmi osobité a navzájem se velmi liší. Které byste dali přednost vy?

Bali

Bali je jedním z ostrovů Indonésie a je charakteristický nádhernou exotickou přírodou, zajímavou architekturou a nepopsatelnou atmosférou, kterou musíte sami prožít. Jedná se o poměrně malý ostrov, který v Indonésii zcela vyniká svou osobitou kulturou a oslnivými scenériemi. Pobřeží Bali lemují dlouhé pláže pokryté bílým pískem, které jsou oblíbeným cílem turistů z celého světa. Na ostrově se nacházejí také rýžová pole, sopky a také hustá tropická džungle pokrývající značnou část vnitrozemí ostrova.

Pobřežní oblasti Bali skýtají řadu letovisek, jako je například Kuta Beach, Nusa Dua, Sanur, Seminyak, Tabanan, Tanjung Benoa a Jimbaray Bay. Každé z těchto letovisek je něčím osobité, ale všechny nabízejí komfort a všechny služby potřebné pro vaši spokojenou dovolenou.

Mexiko

Mexiko je zemí s bohatou kulturou a nádhernou přírodou, která je ovšem zcela jiná, než příroda na Bali. Zatímco Bali je typický exotický ostrov Asie, Mexiko disponuje všemi krásami Karibiku. Také Kultura Mexika je zcela jiná, mnohým by mohla připomínat kulturu Španělska, díky kolonizátorům, kteří sem připluli právě ze Španělska. V Mexiku je ale stále velmi dobře patrná také kultura původních obyvatel, zejména Mayů, kteří po sobě zanechali památky, které obdivuje celý svět. Mexiko, to ovšem nejsou jen krásné památky, ale také oslnivá přímořská letoviska. Mezi nejkrásnější místa pro dovolenou v Mexiku patří Mayská riviéra, Cancún, Mexico City, Playa del Carmen, Puerto Aventura a Tulum.

Zaujala vás představa dovolené na Bali nebo ve slunném Mexiku? Kvalitní nabídku zájezdů nejen do těchto lokalit naleznete na webových stránkách cestovní agentury New Travel.cz.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.