Dovolená na kole v kraji vína

Nebaví vás dovolené u moře, kde jenom ležíte na pláži a nic neděláte? Rádi byste zažili něco akčnějšího? Jeďte na aktivní dovolenou na jižní Moravu. Před den se v sedle kola budete kochat malebnou moravskou krajinou, koupat se na nádherných místech a navštěvovat architektonické skvosty. Večer se pak přesunete do útulných vinných sklípků a budete popíjet ta nejlepší moravská vína. Pokud byste rádi zavítali do kraje vína, není nic jednoduššího než navštívit stránky slevových portálů. Na těchto stránkách naleznete zajímavé slevy na vinařské pobyty, které vás na jižní Moravu zavedou daleko levněji, než jste si kdy představovali.

Vinné sklepy u Jeňoura

V rámci nabízených slev se tak máte možnost dostat například do vinařské obce Prušánky, která se nachází jen necelých 20 kilometrů od Lednicko-Valtického areálu. Právě zde v samém srdci vinařského kraje nalezneme Vinné sklepy u Jeňoura. V těchto vinných sklepech na vás čekají vína z vlastní produkce, nádherný prostor, v němž je sklep zasazen, velký výběr mastných produktů a k tomu všemu ještě komfortní ubytování v hotelu Beatrice.

Hotel se nachází v klidném prostředí vinic, disponuje 25 pokoji s balkónem a vy si zde náramně odpočinete po pobytu ve vinném sklepě či celodenním ježdění moravskou krajinou. Pokud nemáte kola, ale přesto byste rádi prozkoumali zdejší okolí právě pomocí tohoto dopravního prostředku, nezoufejte. Součástí hotelu je i půjčovna jízdních kol a pak vám už nic nebude bránit v tom, abyste podnikli krásný výlet například na Slovanské hradiště v Mikulčicích, do Čejkovic nebo Lednicko-Valtického areálu.

Cyklisté vítáni

Od prvních jarních dnů až po poslední teplé podzimní dny se z jižní Moravy stává ráj cyklistů. Bodejť by taky ne. Úchvatná příroda, vinice, řada cyklistických stezek, útulné vinařské uličky a množství míst ke koupání vytvářejí optimální podmínky pro romantickou dovolenou na kole. Cyklistických stezek nalezneme v kraji vína opravdu mnoho, ale ty hlavní se nazývají Moravské vinařské stezky. Tyto stezky protkávají celou jihomoravskou krajinu od Znojma až po Uherské Hradiště a zavedou vás na ta nejzajímavější místa v celém kraji.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.