Hit letní sezóny? Dovolená v Řecku!

Řecko je známé svým kulturním bohatstvím, které již celá staletí uchvacuje cestovatele z celého světa. Máte-li rádi umění a architekturu, v Řecku se budete cítit jako v ráji! Navíc se tato země pyšní také nádhernou krajinou, která ještě umocňuje jedinečný dojem z cest do Řecka. Když se k tomu všemu přidá ještě teplé klima, získáte ideální místo pro svou letní dovolenou.

Není divu, že patří zájezdy do Řecka každoročně k nejoblíbenějším letním zájezdům a své příznivce nacházejí ve všech věkových kategoriích. Dovolenou v Řecku si dopřávají jak rodiny s dětmi, tak mladí turisté hledající zábavu i odpočinek, stejně jako senioři, kteří jistě ocení zejména možnosti zajímavých výletů za kulturou. Dovolená v Řecku může mít celou řadu podob, je pouze na vás, jak se rozhodnete ji prožít.

Dovolená na řeckých ostrovech

Turistická letoviska se nacházejí prakticky po celém pobřeží Řecka a zejména pak na jeho krásných ostrovech, kterých má Řecko opravdu působivé množství. Řecké ostrovy se dělí do několika souostroví – jsou jimi Kyklady, Jónské ostrovy, Egejské ostrovy a Dodekanéské ostrovy. Mezi nejznámější ostrovy Řecka patří zejména Rhodos proslulý velkým množstvím kulturních památek na poměrně malé ploše, Kréta – kolébka evropské civilizace, malebné Santorini se svou sopečnou kalderou, či romantický Zakynthos.

Každý z těchto ostrovů je trochu jiný a má svůj osobitý charakter. Dovolená v Řecku může mít tedy pokaždé zcela jiný rozměr a vždy může přinést nové zážitky a dojmy. Ideální formou, jak poznat krásy řeckých ostrovů opravdu zblízka, jsou poznávací zájezdy, s nimiž procestujete nejzajímavější místa Řecka. Další možností je také zapůjčení auta, se kterým si můžete naplánovat výlety dle vlastních představ a být pány svého vlastního času. Pokud chcete dovolenou naprosto bez starostí, je pro vás ideální volbou all inclusive dovolená, na které máte v ceně pobytu nejen ubytování, ale také veškerou stravu, včetně nápojů.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.