Krása Orlických hor

Orlické hory jsou známé svou panenskou, pohádkovou přírodou, krásnými zákoutími a vonícími lesy. Území se táhne od nás, až do Polska. Milovníci přírody sem každým rokem cestují za turistikou, cyklistikou, adrenalinem a v zimním období za lyžováním, nebo aby vyrazili na běžkách po zdejších upravených běžeckých stezkách. Příroda v Orlických horách má své kouzlo, propletena je jak meandrujícími řekami, potůčky a přehradami, tak najdeme krásné klidné místo v zákoutích lesů. Orlické hory jsou také skvělým místem pro wellness dovolenou se slevou.

Zima na horách

Celé území je křižováno poznávacími i naučnými stezkami, které provází turisty po nejznámějších a nejkrásnějších místech, chceme-li i my vyrazit do Orlických hor, můžeme využít slevy na lyžování a ušetřit. Přes zimní období se zde jezdí především do lyžařských areálů, které jsou přizpůsobeny jak pro profesionální a velmi zkušené lyžaře, tak pro děti, nebo začínající lyžaře. Je zde celkem 10 skiareálů, mezi ně patří například oblíbený Špičák, Čenkovice, Zdobnice, Červená voda, nebo České Petrovice.

Pořádají se zde také závody ve slalomech, nebo Šediváčkův long, což je nejznámější závod psích spřežení u nás. Trasa je dlouhá 240 kilometrů a jedná se o nejextrémnější závod s dlouholetou tradicí. Kromě zimních sportů jsou zde pravidelně navštěvovány také lázně a wellness, které mají také již dlouhá léta svou tradici. Je důležité starat se o sebe sama, odpočinek a relaxace jsou stejně důležité, jako zdravá strava, pravidelný pohyb, nebo kvalitní spánek.

Slevy na wellness v Orlických horách

Wellness v Orlických horách nabízí mnoho procedur, které pomáhají našemu zdraví a mají výborný vliv také na psychiku. Po dlouhých dnech v práci se zbavujeme stresu, spánek je kvalitnější a procedury jsou vhodné také jako prevence nemocí. Naše tělo se zbavuje škodlivých látek, procedury mají vliv na krevní i lymfatický oběh, svaly se uvolňují, regenerují a přestávají bolet. Na výběr máme z mnoha druhů masáží, peelingových kur, společných cvičení, lázní a koupelí, celotělových zábalů a noha dalšího. Slevy na wellness můžeme také využít jako dárek při každé příležitosti.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.