Luxusní dovolená na Maledivách

Vzpomínáte na prosluněné teplé léto? Nemáte rádi pochmurný podzim plný deštivých a chladných dnů? Chybí vám slunce, teplo a vše, co k létu patří? Proměňte své vzpomínky v realitu a vydejte se na dovolenou na Maledivy! Utečte na chvíli před chladným a pochmurným podzimem a prožijte nádherné dny plné slunce u moře a to vše po boku svých blízkých. Panenská příroda, tyrkysové moře, bílé pláže, to vše čeká jen na vás!

Poznejte krásu Malediv, soustavu devatenácti atolů a téměř dvanáctiset ostrovů v Indickém oceánu. Užijte si lenošení na pláži nebo řadu sportovních aktivit. Vyzkoušejte například potápění a poznejte podmořský svět v celé jeho kráse. Prožijte romantické chvíle se svým partnerem či přítelkyní na tomto nádherném místě. Ochutnejte exotickou kuchyni a prožijte báječnou dovolenou se vší grácií. Neváhejte a vyberte si některý z last minute zájezdů na Maledivy a užijte si opět na chvíli letní radovánky.

Krásy Malediv

Pokud budete chtít vystřídat lenošení na pláži za poznávání krás Malediv, rozhodně navštivte pozoruhodnou metropoli Malé – hlavní město Malediv, město s nejvyšší hustotou zalidnění na světě. Je složen ze tří ostrovů. Kromě samotného Malé jsou to dále ostrovy Hulhumalé a Villingili. Pokud rádi poznáváte památky, tak rozhodně si nenechejte ujít návštěvu Prezidentského paláce nebo staré Páteční mešity. Pokud rádi nakupujete, vydejte se na místní tržiště, rybí trh nebo navštivte některý z obchůdků se suvenýry, kde můžete zakoupit dárky pro vaše blízké.

Pro Maledivy nejsou typické velké hotelové komplexy, ale útulné vilky či bungalovy, které jsou situovány přímo na plážích. Luxusní zařízení s televizí, připojením na internet, minibarem, koupelna s vanou a sprchou či terasa s křesly vám poskytne ten nejlepší komfort. Využijte možnosti all inclusive s neomezenou konzumací jídla a nápojů. Proměňte své sny ve skutečnost. Nechejte se hýčkat, jak sami monarchové. Vydejte se na all inclusive dovolenou na Maledivy!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.