Pobyt plný zážitků ve Dvoře Králové

Chcete zažít neopakovatelný pobyt, při kterém se budete cítit jako v Africe? Jeďte na pobyt do Dvora Králové. Město Dvůr Králové je celoevropsky známé hlavně díky zoo, která je druhou největší v naší republice. ZOO Dvůr Králové byla založena 9. května roku 1946 a již v 70. letech její význam přesahoval hranice tehdejšího Československa. Zoo se již od začátku specializuje na africká zvířata a dělá vše proto, aby byli návštěvníci k nim, co možná nejblíže a zažili vše na vlastní kůži. I z toho důvodu vzniklo poblíž zoo velmi specifické ubytování, které v Čechách nemá obdoby.

Pokud chcete zažít vzrušující pobyt jen pár metrů od zvířat z africké savany, určitě navštivte stránky slevových portálů. Díky slevám na ubytování se může váš sen o exotickém pobytu ve Dvoře Králové proměnit ve skutečnost.

Exotický pobyt pár metrů od afrických zvířat

Safari hotel a kemp nacházející se jen pár metrů od královodvorské zoo je jediným svého druhu v celé Evropě. Z vašeho pokoje, bungalovu či stanu budete mít úžasný výhled na výběh afrických zvířat, která můžete pozorovat ve dne v noci. Během horkých letních dnů přijde vhod i bazén a vířivka nacházejících se v areálu hotelu. Po celou dobu vašeho dobrodružného pobytu máte volný vstup do královedvorské zoo a na vaše oblíbená zvířata se můžete přijít podívat kdykoliv. Exotičnost hotelu dodává množství zeleně, které obklopuje areál hotelu a díky kterému vám vůbec nepřijde, že se nacházíte jen pár set metrů od centra města.

Kam po prohlídce

V případě, že již objevíte všechny krásy ZOO ve Dvoře Králové, určitě neseďte v pohodlí vašeho pokoje, ale vydejte se na výlety do okolí. Za malý úplatek si můžete v hotelu vypůjčit kola a vyrazit tak vstříc dalším zážitkům. Například na hradě Pecka vzdáleném jen necelých 20 kilometrů na vás během letních měsíců čekají zajímavá šermířská vystoupení, která díky své kvalitě a originalitě patří ke špičce v naší republice. Milovníci výšlapů se pak mohou vypravit na vrchol Zvičina, odkud budou mít nádherný výhled na celou podkrkonošskou krajinu i vrcholky krkonošských hor. Prohlédněte si aktuální slevy na pobyty a cestujte levně!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.