Prožijte jaro na Šumavě

Po dlouhé zimě je tu opět jaro, jedno z nejkrásnějších ročních období. Vydejte se na hory a přivítejte jaro a grácií společně se svými nejbližšími. Právě pro vás jsou připraveny slevy na pobyty na Šumavě! Užijte si prodloužený víkend a krásné prosluněné dny v horském prostředí na čerstvém vzduchu. Vypravte se na procházku nádhernou krajinou a nechejte se rozmazlovat na příjemných wellness procedurách. Záleží jen na vás, jakým způsobem strávíte svůj čas na horách.

Vybírat můžete z pestré škály ubytovacích zařízení. V nabídce je řada útulných penzionů nebo moderních hotelů, kde jsou pro vás připraveny účelně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a wifi připojením. Využijte také pestrou škálu nejrůznějších hotelových služeb, které jsou nabízeny. Zavítejte do sauny, vířivky nebo si dopřejte uvolňující masáž. Za návštěvu rozhodně stojí i místní hospůdky, které nabízí pestrý výběr nejrůznějších českých specialit. S přáteli si popovídejte u sklenky lahodného vína, grogu nebo kávy. Na nic nečekejte a využijte slevy na ubytování na Šumavě!

Dovolená na Šumavě

Pohoří Šumava se nachází na hranicích Česka, německého Bavorska a Rakouska. Mimo jiné se na území Šumavy nachází Lipenská přehrada. Nejvyšší vrchol české části Šumavy je Plechý. Vyhledávaným cílem, který ocení nejen děti, ale i dospělí, je lipenská Stezka korunami stromů. Tato destinace je oblíbená nejen kvůli Stezce samotné, ale také díky široké nabídce nejrůznějších aktivit. Vydejte se s rodinou na Šumavu a prožijte jedinečné zážitky, na které budete dlouho vzpomínat. Využijte slevy na pobyty v Šumavě!

Pojměte dovolenou na horách po svém. Vypravte se na túru, romantickou procházku nebo se nechejte rozmazlovat na příjemných wellness procedurách. Masáže, sauna, vířivka a nejen to čeká jen na vás. Neváhejte, jednejte rychle a využijte slevy ve výši 40 – 60% na pobyty na Šumavě! Prožijte skutečně perfektní dovolenou v krásném prostředí českých hor ve společnosti svých blízkých. Prohlédněte si aktuální zájezdy od desítek CK přehledně na jednom místě, včetně last minute zájezdů!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.