Seychely, to je luxusní exotická dovolená

Zima je již za dveřmi a krásné letní dny jsou v nedohlednu. Nejste nadšeni z této představy? Nezoufejte! Máme pro vás jednoduché řešení! Vydejte se na exotickou dovolenou do teplých krajů, kde na vás čekají nádherné pláže, tyrkysové moře, slunce a pohoda. Udělejte radost svým blízkým a prožijte společně dny v tropickém ráji. Zapomeňte na starosti a dopřejte si odpočinek na prosluněné pláži. Neváhejte a vyberte si některý z last minute zájezdů na Seychely!

Souostroví Seychely se nachází v Indickém oceánu a je tvořeno celkem 115 ostrovy. K nejznámějším seychelským ostrovům patří Mahe, Praslin a La Digue. V hlavním městě Victorie, které leží na největším ostrově Mahe, se nachází mezinárodní letiště a přístav. Ne nadarmo patří Seychely k nejoblíbenějším turistickým destinacím. Krásné pláže, blankytně modré moře a krásné slunečné dny vám zajistí tu nejlepší dovolenou. Neváhejte a přijeďte se ohřát do této exotické krajiny. Vychutnejte si místní speciality, vyzkoušejte nejrůznější vodní sporty a užijte si dovolenou na Seychelách.

Zajímavosti Seychel

Každý, kdo již Seychely navštívil, byl tímto rájem na zemi doslova uchvácen. Jakmile vstoupíte bosou nohou do vyhřátého písku seychelských pláží, už se vám nebude chtít vracet! Hlavní město Seychel Victoria je nejmenším hlavním městem na světě. Pokud vás omrzí lenošení na pláži, vydejte se za poznáním. Za návštěvu jistě stojí Morne Seychellois National Park, který pokrývá 20% ostrova Mahé a je největším národním parkem na Seychelách. Uvnitř parku je i nejvyšší hora Seychel Morne Seychellois, která nabízí výhled na Victorii.

Korálové útesy, které obklopují atol Cosmoledo, jsou nejkrásnějším místem pro potápění. V přírodní rezervaci na ostrově Aride je největší hustota plazů na světě. Prožijte nezapomenutelné chvíle v tomto tropickém ráji. Ubytovat se můžete v útulných bungalovech a v nabídce je i možnost služeb all inclusive s neomezenou konzumací jídla a nápojů. Vyberte si některý z leteckých zájezdů na Seychely a prožijte prosluněné dny v ráji!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.