Skvosty naší republiky

Milovníkům přírody nabízí naše republika nespočet pohádkových krajin vhodných k výletům. Jenom kolik pohoří si můžete projít, kolik národních parků skýtá k procházkám. Za romantikou se můžete vydat na Moravu a nechat se pohltit krásou vinic během východu slunce. Ale není to jen čarokrásná příroda, kam se vydáváme za odpočinkem a na dovolené. V Česku najdeme i několik krásných měst bohatých na kulturu a historii, kde se dá trávit rodinná dovolená nebo kam můžete s partnerem vyjet na prodloužený víkend. Láká vás prožít prodloužený víkend v našich krásných městech? Pak využijte slevy na pobyty a vydejte se za romantikou.

Na rodinný výlet do Prahy

Stověžatá Praha, centrum kultury a historie. Vydáte-li se do Prahy pouze na prodloužený víkend, nemůžete stihnout ani třetinu nabízených atrakcí a zážitků. Jenom památek, co se zde nachází! Neupadající kouzlo Karlova mostu, majestátnost Pražského hradu, Orloj, Vyšehrad,… projít pár těchto památek zabere pěknou chvíli. A co teprve návštěva divadla Járy Cimrmana, Národního divadla nebo Semaforu. Vemte děti do ZOO nebo na výlet po Vltavě. Po sedmé hodině večerní se probouzí noční Praha a začíná bujet nočním životem a vy můžete navštívit několik restaurací a vyhlášených barů. Využijte slevy na ubytování a zažijte vše na vlastní kůži.

Za romantikou a odpočinkem do Karlových Varů

Místo každoročního pořádání Mezinárodního filmového festivalu. Místo, které léčí na duši i po těle. Léčivé prameny, wellness a lázeňské pobyty, dlouhé procházky kolonádou, nespočet koncertů, muzea a galerie, výborné jídlo. Tohle všechno a mnohé další vám nabízí Karlovy Vary. Pokud hledáte romantiku, vydejte se s partnerem na zlevněný pobyt pro dva právě zde. Kultura, historie, odpočinek i sport na jednom místě.

Český Krumlov jako světové dědictví UNESCO

Do třetice všeho dobrého, za dobrým do Českého Krumlova! Přenádherné město, pulsující životem a historií dýchajícím na každém kroku. Toužíte po harmonii a společenském i kulturním vyžití? Pak využijte výhodných nabídek na pobyty v Českém Krumlově a vydejte se na místo, které bere dech! Obejděte si památky, zasportujte, navštivte divadelní představení a zajděte si do dobré restaurace.

Česko oplývá místy jako vystřiženými z pohádek, tak neváhejte a zažijte pohádkovou dovolenou i vy!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.