Užijte si dovolenou plnou pohybu v Beskydech!

Vydejte se na jarní dovolenou do prostředí krásných českých hor. Odpočiňte si a načerpejte nové síly, užijte si prosluněné dny na čerstvém vzduchu. Neseďte doma a zajeďte si s rodinou nebo přáteli na několikadenní dovolenou daleko od rušného města. Využijte právě teď slevy na pobyty v Beskydech! Nádherná příroda, klid, pohoda a spoustu příležitostí, jak si užít dovolenou právě podle vašich představ, to vše na vás čeká v Beskydech.

Ubytovat se můžete v útulných penzionech nebo v moderních hotelech s účelně vybavenými pokoji, které mají vlastní sociální zařízení, TV a wifi připojení. Vaše auto zaparkujete zdarma na přilehlém parkovišti. Jistě také využijete všech nabízených služeb do sytosti. Zajděte si do sauny, kde posílíte svoji imunitu, do vířivky nebo na příjemnou masáž. Rozhodně také zavítejte do místních restaurací, kde ochutnáte nejrůznější speciality české kuchyně. Vypravte se na klidnou procházku krásnou přírodou nebo na náročnou túru. Vyzkoušejte také oblíbený nordic walking. Na dovolené na horách si jistě každý přijde na své, proto neváhejte a využijte slevy na ubytování v Beskydech!

Poznávejte krásy Beskyd

Beskydy se nacházejí v nejvýchodnější části České republiky na hranici s Polskem a Slovenskem. Nejvyšším vrcholem moravskoslezských Beskyd je Lysá hora. Od roku 1973 jsou Beskydy chráněnou krajinnou oblastí. Další známé vrcholy jsou například Smrk a Radhošť. Beskydy jsou skvělým místem pro vaši dovolenou. Nádherná příroda, která se zde nachází, vybízí nejen k různým sportovním aktivitám, ale také k příjemnému odpočinku. Vydejte se s rodinou nebo přáteli na několikadenní dovolenou na horách. Využijte právě teď slevy na pobyty v Beskydech a prožijte nezapomenutelné zážitky.

Udělejte radost sobě i svým blízkým a společně se vypravte na dovolenou na horách se slevou. Jistě každý člen vaší rodiny si zde přijde na své. Odpočiňte si na wellness procedurách nebo se vydejte na horskou túru. Zapomeňte na starosti všedních dní, odreagujte se a načerpejte nové síly. Neváhejte a využijte slevy ve na pobyty v Beskydech a prožijte jedinečnou dovolenou podle svých představ!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.