Užijte si odpočinek v lázních

Chcete nějaký čas zapomenout na všední starosti, odpočinout si a relaxovat v příjemné atmosféře? Nabízíme Vám slevy na pobyt v Mariánských a Františkových lázních. Kromě tradiční lázeňské léčby zaměřené na zlepšení fyzické kondice nabízíme i zlevněné pobyty pro páry, a to jak pro zdraví, tak pro krásu a štíhlou linii. K tomu jsou bohatě využívány přírodní zdroje v podobě minerálních pramenů se staletou tradicí. Využijte proto naše slevy na lázeňské pobyty, načerpejte novou energii a příjemně relaxujte.

Mariánské lázně

Mariánské lázně vznikly počátkem 19 stol. a disponují bohatstvím přírodních zdrojů s až 40-ti minerálními prameny. Z bažinaté krajiny vzniklo město s klasicistními a empírovými domy, altány, pavilony a kolonádami s nádhernými parky, které svádějí k romantickým procházkám. Město žije bohatým kulturním životem, každoročně je zde pořádán Chopinův hudební festival a na lázeňské kolonádě se pořádají pravidelné koncerty. K nezapomenutelným kulturním zážitkům patří určitě i Zpívající fontána, hrající známé melodie světových hudebníků, jejichž zážitek je ve večerních hodinách umocněn jejím nasvícením.

Františkovy lázně

Neméně atraktivní je i lázeňský pobyt ve Františkových lázních. V tomto světově proslulém městě historie na člověka přímo dýchá. Např. v domě U Dvou zlatých lvů bydlel významný hudební skladatel L. van Beethoven. Tyto věhlasné lázně jsou oblíbené pro léčbu pohybového aparátu, ale jsou vyhledávány zejména pro léčbu neplodnosti žen, což se odráží také v symbolu celých lázní. Jedná se o sochu malého chlapečka s rybou, Františka.

V těchto lázních je aktivně využíváno 23 termálních pramenů a lázeňská léčba je zde na špičkové úrovni. Minerální voda je využívána k pitným kúrám, ke koupelím a k přípravě slatinných zábalů. Slevy na lázeňské pobyty mohou využít jak páry, tak i rodiny s dětmi a nezapomínáme ani na slevy na lázeňské pobyty pro seniory, kteří mají problémy s pohybovým aparátem.

Součástí lázeňského pobytu je i možnost sportovního a kulturního vyžití. Na své si přijdou milovníci cyklistických vyjížděk a turistiky, protože okolí Mariánských a Františkových lázní k tomuto přímo vybízí.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.