Užijte si zajímavou dovolenou v Řecku

Hledáte místo pro letní dovolenou u moře? V tom případě nepřehlédněte letní zájezdy do Řecka. Řecko patří již řadu let mezi nejoblíbenější turistické destinace Evropanů. Není se čemu divit, naleznete zde zajímavé kulturní památky, nádhernou krajinu, slunné pláže a moderně vybavená turistická letoviska. Navíc je Řecko proslulé výbornou gastronomií a bohatým kulturním životem. Na své dovolené v Řecku se tedy rozhodně nebudete nudit!

Máte-li rádi vodní sporty, také vy si přijdete na dovolené v Řecku na své! Přímořské oblasti jsou zde skvělé nejen na plavání, ale také na celou řadu dalších sportů, jako je surfování, windsurfing, potápění, šnorchlování, vodní lyžování apod. Pokud se chcete v těchto sportech zdokonalit, máte k dispozici sportovní centra s profesionálními instruktory, kteří vám budou nápomocni.

Dovolená na řeckých ostrovech

Řecko nabízí nespočet míst pro vaši spokojenou dovolenou. Můžete se vydat do letovisek nacházejících se na řecké pevnině, stejně jako na ostrovech, kterých má Řecko působivé množství. Ostrovy mají různou velikost a každý z nich má svůj osobitý charakter. Záleží pouze na vás, jakou máte představu o své dovolené. Zda hledáte spíše klidnější místo, kde můžete nerušeně relaxovat – v tom případě jsou pro vás vhodnější menší ostrovy s nižší návštěvností turistů, nebo hledáte ruch moderních letovisek s pestrým nočním životem.

V Řecku naleznete obojí. V nabídce zájezdů CK naleznete také zájezdy do hotelů, které jsou přizpůsobené speciálně pro rodinnou dovolenou – jsou vybaveny dětskými bazény, hřišti, rodinnými pokoji a také animačními programy pro děti. Mezi nejoblíbenější dovolené na řeckých ostrovech patří dovolená na Rhodosu, Krétě, Santorini, Kosu, Samosu, Zakynthosu a Lesbosu. Tímto ovšem nabídka zájezdů na řecké ostrovy samozřejmě nekončí. Prohlédněte si aktuální zájezdy do Řecka na www.newtravel.cz a porovnejte ceny desítek cestovních kanceláří přehledně na jednom místě.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.