Vyrazte s partnerem na víkendový pobyt

Dovolenou potřebuje čas od času každý z nás, ovšem najít si na ni prostor mezi pracovními povinnostmi není vždy jednoduché. Navíc pokud vám nezbývá příliš dní nevybrané dovolené, není jednoduché někam odcestovat. Ideálním řešením mohou být víkendové pobyty, kvůli kterým není potřeba brát si dovolenou v práci, a přesto si můžete příjemně odpočinout a prožít tři dny nabité zážitky a nerušeným odpočinkem.

Víkendový pobyt může mít celou řadu podob – záleží pouze na vás, jaká dovolená vás láká. Velmi oblíbené jsou zejména wellness pobyty, na kterých můžete nejen poznávat krásy nových míst, ale také zejména výborně relaxovat při celé řadě wellness procedur. Víkendové wellness pobyty jsou hojně vyhledávány zejména mezi páry, které si touto formou užívají příjemné chvíle strávené společně. Pokud chcete i vy prožít romantickou dovolenou se svým partnerem či partnerkou, můžete se nechat inspirovat širokou nabídkou víkendových wellness pobytů pro páry.

Slevy na víkendové pobyty

V posledních letech je stále oblíbenější cestovat prostřednictvím slevových portálů, které nabízejí pobyty se slevou 40 až 60 % a někdy i více. Takto se dá cestovat v rámci České republiky, ale vydat se můžete také do zahraničí. Velmi oblíbené jsou zejména pobyty na Slovensku, ale také zájezdy k moři.

Hledáte-li tip na krátkou dovolenou, rozhodně nepřehlédněte slevy na víkendové pobyty. Můžete vybírat z široké nabídky typů pobytů od již zmíněných wellness pobytů, přes pobyty na horách, až po pobyty v českých městech. Z nabídky zlevněných pobytů si vybere opravdu každý. Zajímavou nabídku slev na víkendové pobyty naleznete například na slevovém portálu NewGo.cz.

Všechny slevy zde máte k dispozici jednoduše online, včetně všech potřebných informací. Velmi důležitou informací, které byste rozhodně měli věnovat pozornost, je doba platnosti voucheru. Jedná se o dobu, po kterou můžete uplatnit svůj poukaz na zakoupený pobyt. Po uplynutí této doby je poukaz neplatný a pobyt vám propadá.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.