Úklidová firma Praha

Úklidová firma Praha

To je to klíčové slovo, které píšu do vyhledávacího políčka mého prohlížeče. Jsem docela naštvaná a můj pes mě přivádí k šílenství. Úklid domácnosti provádím obden, protože déle pořádek prostě nevydrží. Můj mazlíček na mě ohled rozhodně nebere a úklid domácnosti, který pravidelně provádím za jeho asistence bere spíš jako nějakou hru. To ho možná motivuje k ještě větším výkonům, co se týká dělání nepořádku.

Úklidová firma Praha

Tak jsem si jednou řekla dost, dneska na to opravdu nemám náladu. Přišla jsem unavená z práce a teď toto. Zavolám úklidovou firmu, samozřejmě nejlépe z Prahy. Nicméně jsem nečekala, že se zde projeví mé znaky blížence a já si nebudu z celé řady odkazů schopná vybrat. Po dvaceti minutách jsem si potřebovala ujasnit, jaká jsou moje kritéria výběru. Musím vybrat dobře, protože ji nejspíš budu potřebovat i v budoucnu a komu by se chtělo znovu provádět ono mini výběrové řízení.
Takže potřebuji úklid domácnosti, potřebuji aby byl opravdu hloubkový a profesionální, protože po všech těch letech už některé části čalouneného nábytku vypadají dost flekatě a zašle. Doufám, že budou mít fakt účiné čistící prostředky. Také záleží na lidech a jejich přístupu ke svému zaměstnání.

To se pozná podle webových stránek, možná. Když podle čistoty záchodů poznáte domácího, tak podle webových stránek můžete poznat přístup majitele. To by mohlo fungovat. Ale také by úklidová firma měla nabídnout zajímavé ceny. Nejsem totiž z nejbohatších a každou korunu v dlani dvakrát otočím. Takže profesionálové, přehledné webovky, přiměřené ceny úklidových prací.
Po několika minutách jsem vybrala čtyři firmy, ale jedna z nich opravdu vyčnívala. Není největší, ale jejich prezentace je super, přehledná a čistá. Stejně jako to má být v úklidu. Mají i facebookové stránky a několik pozitivních recenzí. Super, ceny vypadají taky v pohodě. Je to úklidová firma Expert úklid, už jen ten název a už jsem na půl spokojená. Úklidovou firmu jsem oslovila prostřednictvím telefonu a na druhé straně se ozval příjemný ženstký hlas, který se mě zeptal na pár otázek a už byl domluven konkrétní termín, rozsah úklidových prací a hned jsem věděla, kolik za to zaplatí.

Úklidová firma Praha

Přijela dvojice dam s opravdu hodně mycími a čistícími pomůckami, vysavači, prachovkami a spoustou dalších úklidových serepetiček. V tomto okamžiku začal koncert. Opravdu se na to hezky dívalo a za tři hodiny bylo hotovo. A myslím opravdu uklizeno, i tam kam už jsem roky nešáhla. No trošku jsem se i zastyděla, ale na to jsou dámi už asi zvyklé. Úklidová firma Praha Expert úklid nezklamala a nyní mám byt už zase jako klícku, tedy než mi ji ten můj mazlíček opět vytuní. Ale já si čas od času dopřeju ten konfort a objednám si úklidovou firmu, protože si to prostě zasloužím.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.