Psychoterapie Praha 1 odstraní deprese a úzkosti

Nejdřív jste nepřikládala Vaší špatné náladě skoro žádný význam. Byla jste sice na okolí nevrlá, ale bylo Vám to celkem jedno. Pak Vás však přestal bavit život a nedokázala jste se už radovat z maličkostí, jak jste to mívala dřív ve zvyku. Tady jste začala mít poprvé o Vaši duši strach. Vše vyvrcholilo příšernou depresí, která Vás doslova upoutala na lůžko.  Prášky nezabíraly a Vy jste se začala uzavírat sama do sebe. Naštěstí Vás kamarádi odvedli ke zkušenému doktorovi http://psycholog-holcner.cz/psychoterapeut-praha/ , který Vám dodal potřebnou sílu.

Pomalu ztrácíte všechny jistoty

Nacházíte se v příšerné situaci. Máte pocit, že to nemůžete ve zdraví přežít. Psychoterapie Praha 2 Vás drží doslova nad vodou. Před časem jste měla období, kdy jste neměla žádnou chuť žít. Přišla jste o vše. Manžel odešel za milenkou. V práci jste dostala výpověď z důvodu nadbytečnosti a děti mají ve škole rovněž neustále nějaké problémy. Připadala jste si na vše sama. Stres byl na denním pořádku a úzkosti sílily. Naštěstí jste našla spřízněnou duši v podobě zkušeného doktora, který umí dokonale naslouchat.

 

Psycholog působící v centru Prahy

Hlavně nezačněte propadat panice. To by ničemu a nikomu neprospělo. Jste na tom teď hodně zle. Dalo by se říct, že jste skoro na úplném dně. Přiznejte si, že si za vše můžete sama. Nerespektovala jste rady okolí a šla jste si tvrdě za svým snem. Kariéra však není vše. Zradilo Vás zdraví, kterému jste bohužel dlouhou dobu nevěnovala žádnou pozornost. Syndrom vyhoření Vás zaskočil zcela nepřipravenou. Zkolabovala jste. Cítíte se vyčerpaná a neustále ve stresu. Bez zkušeného odborníka psychologa z Prahy se na nohy nepostavíte. Vyhledejte včas profesionální pomoc.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.